Rob Blank

Final 4

7 maart 2020

Intro

De Final 4 – Zandvoort Reborn vormt de finale van het Winter Endurance Kampioenschap en daarmee ook de eerste officiële wedstrijd op het vernieuwde circuit van Zandvoort.

Dit evenement heeft gratis entree voor bezoekers. Voor parkeren dient wel betaald te worden.

De race kent een lengte maximaal 4 uur.

 

► Bekijk meer informatie over het Winter Endurance Kampioenschap op: www.circuitzandvoort.nl/wek

Essay Produkties

Tijdschema

10:00 – 10:30 Timed practice

11:30 Starting procedure

12.00 Race: Final 4 – Zandvoort Reborn
(240 minutes )

16.00 Finish: Final 4 – Zandvoort Reborn

16:15 Price giving ceremony in Bernie’s Bar & Kitchen

Tickets

De toegang tot de dit evenement is gratis: de paddocks zijn vrij toegankelijk. Er zijn geen kaarten nodig. Let op! De hoofdtribune en de nieuwe tunnels zijn tijdens dit evenement niet toegankelijk, evenals de buitenring van het evenemententerrein.

Parkeren
Toeschouwers die met de auto komen, kunnen voor € 6,00 per voertuig op het parkeerterrein parkeren.

 

Deelnemers

Divisie I
101Erik van LoonEquipe Verschuur IRenault RS01
Harrie Kolen
Mike Verschuur
103Bob HerberBoDa racingLamborghini Super Trofeo EVO II
Glen van Berlo
104Paul HarkemaSpeedlover IPorsche 991
Niels Langeveld
105Remon VosSpeedlover IIPorsche 991
Kevin Veltman
106Rolf LitaarSpeedlover III
TBA
107John de WildeSpeedlover IV
TBA
108Joachim BöltingTM Racing / SOR TeamPorsche 991 GT3
Richard Gresek
109Kay Van BerloVan Berlo RacingPorsche 911
Marcel Van Berlo
111Cor EuserCor Euser RacingDodge Challenger
Pim van Riet
113Andreas RiedelTM racingPorsche 991 GT3
Peter Terting
114Tjarco JilesenPG Motorsport IPorsche GT3 cup
Tijn Jilesen
115Thijs Heezen jrPG Motorsport IIPorsche GT3 cup
Thijs Heezen sr
Jos Menten
116Gideon WijnschenkPG Motorsport IIIPorsche GT3 cup
Jan van Es
118Duncan HuismanV8 RacingChevrolet Camaro GT4.R
Nicky Pastorelli
120Pierre MartinetMartinet By Almaras IPorsche 991 GT3
Hugo Chevalier
Marvin Klein
Hugo Gazil
121Ayhancan GuvenMartinet By Almaras IPorsche 991 GT3
Stephane Denoual
Clement Mateu
Victor Weyrich
122Bas SchoutenThems RacingPorsche 991 GT3
Nicolaas van Dierendonck
124Roger GrouwelsTeam RaceArtNissan Nismo GT-R GT3
Tom Coronel
140Huub van EijndhovenJW Raceservice IPorsche 991
Bart van Eijndhoven
Jaap van Lagen
Divisie II
201Dennis de BorstFEBO Racing TeamSeat Leon
Lorenzo van Riet
202Jacques GroenewegenDe Zeeuwse Parel by MDMBMW M4 GT4
Ras Lalmy
208Ted van VlietJR Motorsport IIBMW M3 E92
TBA TBA
211Jacques WalchDay V Tec IBMW 240i DVT
Raymond Coronel
214Rients VisserNiemann AutosportBMW E46 GTR
Michael Koel
218Bas van de VenPG Motorsport IVPorsche Cayman GT4
Paul Geeris
219Eric Van de MunckhofMunckhof RacingBMW M4 GTR
Henry Zumbrink
220Robin VogelMDM IIBMW M4 GT4
Henk Maassen vd Brink
221Gijs BessemNKPP racing by Bas Koeten RacingSeat Cupra TCR
Harry Hilders
222Bernhard van OranjeBas Koeten Racing IVAudi RS3 LMS TCR
Oscar Graper
223Jonas KimpeFerry Monster Autosport IIISeat Cupra TCR
Max Wiering
224Cees LubbersTeam FuroriBMW E36 GTR
Arie Ruitenbeek
227Liesette BraamsEquipe verschuur IIMcLaren GT4
luc Braams
Max Braams
247Jan Jaap Van RoonDay V Tec IIBMW 240i DVT
Tim Coronel
266Rene SteenmetzFerry Monster Autosport ISeat Cupra Leon
Stephan Polderman
267Max VeelsFerry Monster Autosport IISeat Cupra Leon
Mickey Betram
Divisie III
1Henny van DoornThe Dukes – NiemannBMW 123D
Jan Evers
301Steffen OppelGYBE RacingSeat Leon Supercopa
Ralf Grösel
Sven Mohr
302Jan SchoutenVink MotorsportBMW 320d
Ton Vink
305Melvin de GrootTeam Bleekemolen IRenault Clio
Michael Bleekemolen
Sebastiaan Bleekemolen
306Jan VisserRVM RacingBMW 123D
Ralph Visser
310Peter TerlouwAutosport de JongBMW E46 330 D
Marco Jong
311Bas BarenbrugBas Koeten Racing IIIBMW 320d
Martin Van den Berge
312Jakub DwernickiTeam Bleekemolen IIRenault Clio
Tomasz Magdziarz
313Bram van EsCertainty Racing TeamRenault Clio
Eric Verhage
314Robert den EngelsmanWitte RaafRenault Clio
Edward Terol
340Lucas van EijndhovenJW Raceservice IIBMW 130
Jeroen Reintjens
Divisie IV
401Frank PollPeppie Und KokkieBMW 325
Guus de Koster
402Charles VinkA.L.SBMW Compact
Jay Vink
403Theo PetersPeters – Niemann – KoppelMercedes SLK
Mike Rokven
405Rado AssoudMoritz RacingMercedes SLK
Patrick Moritz
Bert Moritz
407Roel van DijkBMW Youngtimers – KoppelBMW E30 325
Pieter Bikker
408Gerard VlemingSR RacingBMW 325
Remco De Beus
409Robert WestermanTeam Ard Keff IBMW E30
Peter Kreuger
410Joshua Kreuger2win RacingBMW E30
Mathijs Bakker
411Jonathan KreugerTojo RacingBMW E30
Tobias Kreuger
412Bart WestermanTeam Ard Keff IIBMW E30
Roel Jonker
413Karel NelemanNeleman RacingBMW 325i
Carl Dekker
414Rim KoenCor Euser Racing IIFord Fiesta
Jasper Stiksma
415Jacco BrummelhuisBrummel & BeukBMW 325
Djurre Kleibeuker
416Colin CaresaniBas Koeten Racing IFord Fiesta
Belle Rappage
417Rob KamphuesBas Koeten Racing IISeat Ibiza
Jasper Stiksma
418Dennis SargentHendriks MotorsportBMW 325
Roy Hendriks
Joep Hendriks
419Kevin van der Meeren5 x ZoutSeat Ibiza
Frank van Rosmalen
420Eric DuikerDuikerBMW E30
Patrick Vastenman

Organisatie

Dit evenement wordt georganiseerd door Circuit Zandvoort en Stichting DNRT.

Circuit Zandvoort
Burgemeester van Alphenstraat 108
2041 KP Zandvoort
T  +31 (0)23 5 740 740
menno@circuitzandvoort.nl

Stichting DNRT
Joop den Uyllaan 107
3119 VJ Schiedam
info@dnrt.nl

Essay Produkties
Contact