Rob Blank

Final 4

7 maart 2020

Intro

De Final 4 – Zandvoort Reborn vormt de finale van het Winter Endurance Kampioenschap en daarmee ook de eerste officiële wedstrijd op het vernieuwde circuit van Zandvoort.

Dit evenement heeft gratis entree voor bezoekers. Voor parkeren dient wel betaald te worden.

De race kent een lengte maximaal 4 uur.

 

► Bekijk meer informatie over het Winter Endurance Kampioenschap op: www.circuitzandvoort.nl/wek

Essay Produkties

Tijdschema

10:00 – 10:30 Timed practice

11:30 Starting procedure

12.00 Race: Final 4 – Zandvoort Reborn
(240 minutes )

16.00 Finish: Final 4 – Zandvoort Reborn

16:15 Price giving ceremony in Bernie’s Bar & Kitchen

Tickets

De toegang tot de dit evenement is gratis: de paddocks zijn vrij toegankelijk. Er zijn geen kaarten nodig. Let op! De hoofdtribune en de nieuwe tunnels zijn tijdens dit evenement niet toegankelijk, evenals de buitenring van het evenemententerrein.

Parkeren
Toeschouwers die met de auto komen, kunnen voor € 6,00 per voertuig op het parkeerterrein parkeren.

 

Deelnemers

Divisie I
101 Erik van Loon Equipe Verschuur I Renault RS01
Harrie Kolen
Mike Verschuur
103 Bob Herber BoDa racing Lamborghini Super Trofeo EVO II
Glen van Berlo
104 Paul Harkema Speedlover I Porsche 991
Niels Langeveld
105 Remon Vos Speedlover II Porsche 991
Kevin Veltman
106 Rolf Litaar Speedlover III
TBA
107 John de Wilde Speedlover IV
TBA
108 Joachim Bölting TM Racing / SOR Team Porsche 991 GT3
Richard Gresek
109 Kay Van Berlo Van Berlo Racing Porsche 911
Marcel Van Berlo
111 Cor Euser Cor Euser Racing Dodge Challenger
Pim van Riet
113 Andreas Riedel TM racing Porsche 991 GT3
Peter Terting
114 Tjarco Jilesen PG Motorsport I Porsche GT3 cup
Tijn Jilesen
115 Thijs Heezen jr PG Motorsport II Porsche GT3 cup
Thijs Heezen sr
Jos Menten
116 Gideon Wijnschenk PG Motorsport III Porsche GT3 cup
Jan van Es
118 Duncan Huisman V8 Racing Chevrolet Camaro GT4.R
Nicky Pastorelli
120 Pierre Martinet Martinet By Almaras I Porsche 991 GT3
Hugo Chevalier
Marvin Klein
Hugo Gazil
121 Ayhancan Guven Martinet By Almaras I Porsche 991 GT3
Stephane Denoual
Clement Mateu
Victor Weyrich
122 Bas Schouten Thems Racing Porsche 991 GT3
Nicolaas van Dierendonck
124 Roger Grouwels Team RaceArt Nissan Nismo GT-R GT3
Tom Coronel
140 Huub van Eijndhoven JW Raceservice I Porsche 991
Bart van Eijndhoven
Jaap van Lagen
Divisie II
201 Dennis de Borst FEBO Racing Team Seat Leon
Lorenzo van Riet
202 Jacques Groenewegen De Zeeuwse Parel by MDM BMW M4 GT4
Ras Lalmy
208 Ted van Vliet JR Motorsport II BMW M3 E92
TBA TBA
211 Jacques Walch Day V Tec I BMW 240i DVT
Raymond Coronel
214 Rients Visser Niemann Autosport BMW E46 GTR
Michael Koel
218 Bas van de Ven PG Motorsport IV Porsche Cayman GT4
Paul Geeris
219 Eric Van de Munckhof Munckhof Racing BMW M4 GTR
Henry Zumbrink
220 Robin Vogel MDM II BMW M4 GT4
Henk Maassen vd Brink
221 Gijs Bessem NKPP racing by Bas Koeten Racing Seat Cupra TCR
Harry Hilders
222 Bernhard van Oranje Bas Koeten Racing IV Audi RS3 LMS TCR
Oscar Graper
223 Jonas Kimpe Ferry Monster Autosport III Seat Cupra TCR
Max Wiering
224 Cees Lubbers Team Furori BMW E36 GTR
Arie Ruitenbeek
227 Liesette Braams Equipe verschuur II McLaren GT4
luc Braams
Max Braams
247 Jan Jaap Van Roon Day V Tec II BMW 240i DVT
Tim Coronel
266 Rene Steenmetz Ferry Monster Autosport I Seat Cupra Leon
Stephan Polderman
267 Max Veels Ferry Monster Autosport II Seat Cupra Leon
Mickey Betram
Divisie III
1 Henny van Doorn The Dukes – Niemann BMW 123D
Jan Evers
301 Steffen Oppel GYBE Racing Seat Leon Supercopa
Ralf Grösel
Sven Mohr
302 Jan Schouten Vink Motorsport BMW 320d
Ton Vink
305 Melvin de Groot Team Bleekemolen I Renault Clio
Michael Bleekemolen
Sebastiaan Bleekemolen
306 Jan Visser RVM Racing BMW 123D
Ralph Visser
310 Peter Terlouw Autosport de Jong BMW E46 330 D
Marco Jong
311 Bas Barenbrug Bas Koeten Racing III BMW 320d
Martin Van den Berge
312 Jakub Dwernicki Team Bleekemolen II Renault Clio
Tomasz Magdziarz
313 Bram van Es Certainty Racing Team Renault Clio
Eric Verhage
314 Robert den Engelsman Witte Raaf Renault Clio
Edward Terol
340 Lucas van Eijndhoven JW Raceservice II BMW 130
Jeroen Reintjens
Divisie IV
401 Frank Poll Peppie Und Kokkie BMW 325
Guus de Koster
402 Charles Vink A.L.S BMW Compact
Jay Vink
403 Theo Peters Peters – Niemann – Koppel Mercedes SLK
Mike Rokven
405 Rado Assoud Moritz Racing Mercedes SLK
Patrick Moritz
Bert Moritz
407 Roel van Dijk BMW Youngtimers – Koppel BMW E30 325
Pieter Bikker
408 Gerard Vleming SR Racing BMW 325
Remco De Beus
409 Robert Westerman Team Ard Keff I BMW E30
Peter Kreuger
410 Joshua Kreuger 2win Racing BMW E30
Mathijs Bakker
411 Jonathan Kreuger Tojo Racing BMW E30
Tobias Kreuger
412 Bart Westerman Team Ard Keff II BMW E30
Roel Jonker
413 Karel Neleman Neleman Racing BMW 325i
Carl Dekker
414 Rim Koen Cor Euser Racing II Ford Fiesta
Jasper Stiksma
415 Jacco Brummelhuis Brummel & Beuk BMW 325
Djurre Kleibeuker
416 Colin Caresani Bas Koeten Racing I Ford Fiesta
Belle Rappage
417 Rob Kamphues Bas Koeten Racing II Seat Ibiza
Jasper Stiksma
418 Dennis Sargent Hendriks Motorsport BMW 325
Roy Hendriks
Joep Hendriks
419 Kevin van der Meeren 5 x Zout Seat Ibiza
Frank van Rosmalen
420 Eric Duiker Duiker BMW E30
Patrick Vastenman

Organisatie

Dit evenement wordt georganiseerd door Circuit Zandvoort en Stichting DNRT.

Circuit Zandvoort
Burgemeester van Alphenstraat 108
2041 KP Zandvoort
T  +31 (0)23 5 740 740
menno@circuitzandvoort.nl

Stichting DNRT
Joop den Uyllaan 107
3119 VJ Schiedam
info@dnrt.nl

Essay Produkties
Contact